مهرگان سمعک

مهرگان سمعک

اشتراک‌گذاری

آنچه در این مطلب میخوانید

خرید سمعک ارزان در کرج

آنچه در این مطلب میخوانید

تمامی سمعک های ارائه شده در کلینیک مهرگان کرج جزء برندهای معروف و بهترین برندهای موجود در بازار می باشند. ازجمله این برند های میتوان به سمعک زیمنس آلمان که جزء قدیمی ترین نوع سمعک های موجود می باشد،سمعک اتیکن،سمعک فوناک و… اشاره کرد
تکنولوژی سمعک ها نیز باهم متفاوت می باشد که بر اساس درصد شنوایی افراد تکنولوژی متفاوتی به هر شخص تعلق می گیرد از این تکنولوژی ها می توان به آنالوگ ،دیجیتال،دیجیتال هوشمند،قابل برنامه ریزی و … اشاره کرد.
خرید سمعک ارزان در کرج

قبل از خرید سمعک و در اولین مرحله، شنوایی سنجی و تعیین میزان و نوع کم شنوایی فرد کم شنوا می­باشد. برای انجام آن باید به کلینیک شنوایی سنجی مراجعه کرد و در آن­جا توسط متخصص ­شنوایی سنجی، معاینه­ ی اولیه  گوش و آزمایشات مختلف شنوایی انجام می­گردد و میزان و نوع کم ­شنوایی مشخص می­گردد. در این مرحله مشخص می­گردد که آیا شما به سمعک نیاز دارید یا خیر. بعد از کاندید بیمار برای سمعک در جلسه مشاوره به بیمار، بهترین سمعک­ها با توجه به کم­ شنوایی و سن بیمار و شرایط اقتصادی معرفی می­گردد و بیمار می­تواند با توجه به مجموعه سمعک­ های پیشنهادی و مناسب، سمعک را انتخاب کند بعد از آن قالب گیری شده و از بیمار بیعانه ­ای گرفته می­شود و از روی قالب اولیه، قالب اصلی و ثانویه ساخته می­شود. بعد از چند روز که قالب و سمعک آماده شد، در کلینیک مهرگان سمعک با استفاده از تجهیزات و دستگاه­های پیشرفته تنظیم سمعک بر روی گوش بیمار فیت و تنظیم می­شود و آموزش استفاده از سمعک به بیمار یاد داده می­شود و بعد از آن هزینه­ ی سمعک از بیمار اخذ می­گردد و مدارک بیمه بعد از آماده شدن به بیمار تحویل داده می­شود و در جلسات بعدی، تنظیمات لازم به توجه به تجربیات بیمار برای استفاده بهتر انجام می­شود. اگر شما قصد خرید سمعک دارید کلینیک مهرگان سمعک درکرج آماده ارائه انواع سمعک­­ها و برترین برند­های سمعک و انتخاب بهترین سمعک با قیمت مناسب برای شما عزیزان می­باشد.
نمایندگی سمعک در کرج
سمعک‏های داخل گوشی
سمعک‏هایی هستند که در داخل مجرای گوشی یا صدفه قرار می‏گیرند و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید، در اندازه‏ های مختلف که بزرگی و کوچکی آن بستگی به گوش بیمار، سن بیمار و میزان کم شنوایی بیمار می‏باشد. این سمعک‏ها از نظر شکل و اندازه به چهار گروه دسته‏بندی می‏شوند:
1. ITE یا in the ear داخل صدفه گوشی
2. ITC یا in the canal داخل مجرای گوشی
3. CTC یا completely in the canal داخل کاملاً داخل مجرای گوش، نامرئی
4. IIC یا Invisible in the canal کاملاً پنهان

 

سمعک‏های ITE
این سمعک‏ها مناسب برای کم شنوایی متوسط تا شدید که در درون صدفه گوش قرار می‏گیرند و به صورت سفارشی از طریق قالب‏گیری یا پیش ساخت موجود می‏باشند. این سمعک‏ها معمولاً دارای ولوم کنترل، دکمه تغییر برنامه و از باطری 312 و 13 در آنها استفاده می‏شود. یکی از ویژگی‏های این سمعک‏ها مصرف کم باطری آن‏ها می‏باشد. این سمعک‏ها در تکنولوژی‏های دیجیتال و هوشمند و وایرلس موجود می‏باشند.سمعک‏های ITC:
این سمعک‏ها در کانال گوش قرار گرفته و از سمعک‏های ITE کوچکتر بوده و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید بوده و قابلیت وصل ولوم کنترل و دکمه تغییر برنامه را داراست. این سمعک‏ها در تکنولوژی‏های دیجیتال – هوشمند، و هوشمند وایرلس موجود بوده و معمولاً باطری 10 و 312 در آنها استفاده می‏شود.سمعک‏های CIC:
کاملاً در مجرای گوش قرار گرفته و کوچکتر از ITC بوده و تقریباً نامرئی. این سمعک یکی از پر مصرف‏ترین و عمومی‏ترین سمعک‏ها بوده که مورد توجّه و پذیرش بسیاری از بیماران قرار گرفته است. معمولاً این سمعک‏ها از نوع دیجیتال، هوشمند، هوشمند وایرلس بوده که مناسب برای کم شنوایی ملایم تا متوسط رو به شدید و نوع باطری استفاده شده در آنها از نوع 10 می‏باشد.سمعک‏های IIC:
کوچکترین سمعک داخل گوشی که در داخل مجرای گوش و معمولاً بین خم اوّل و دوم نزدیک بوده گوشی کار گذاشته می‏شود. کوچک‏ بودن این سمعک‏ها بستگی به حجم مجرای گوش و قالب‏گیری مناسب از گوش بیمار می‏باشد. معمولاً این سمعک‏ها از نوع هوشمند بوده و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا متوسط که با توجّه به تکنولوژی بالای این سمعک‏ها قیمت آنها نیز بالا می‏باشد.
 


سمعک‏های پشت گوشی
قطعات مشترک
که همه سمعک‏های پشت گوشی دارند.
رسیور- میکروفون- منبع تغذیه- آمپلی فایر- پوسته- قالب و لوله
قطعات غیر مشترک
ولوم، درب باطری، دکمه تغییر برنامه و روشن و خاموش کردن، هوک
قطعات این سمعک‏ها در داخل پوسته و محفظه‏ای که به صورت قلاب در پشت گوش و روی لاله گوش قرار می‏گیرد، قرار دارد و از پر استفاده‏ترین و پر فروش‏ترین انواع سمعک‏ها بوده که برای هر فرد و سنی مناسب می‏باشد. این سمعک‏ها از طریق قالب و لوله به داخل و مجرای گوش متصل می‏شود. این محصولات در تکنولوژی‏های مختلف (هوشمند، دیجیتال، آنالوگ) و سایزهای مختلف موجود بوده و معمولاً دارای مصرف باطری پایین، دکمه تغییر برنامه و ولوم کنترل می‏باشد. استفاده از تکنولوژی وایرلس و بولوتوث در این سمعک‏ها به علّت فضای حجمی کم. کافی، بسیار قوی و راحت بوده و معمولاً دارای پوسته‏های ضد ضربه و مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و خاک می‏باشند. انواع سمعک‏های پشت گوشی از جهت اندازه شامل موارد ذیل می‏باشند:


سمعک‏های پشت گوشی کوچک یا Mini BTE
این سمعک‏های کوچک و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید که به وسیله لوله‏ها و قالب‏های مرسوم یا کوچک، به درون مجرای گوش متصل می‏شود. معمولاً بدون ولوم کنترل بوده و باطری مورد استفاده در آنها 312 یا 10 می‏باشد. این سمعک‏ را می‏توان به صورت open (گوش باز) نیز تجویز کرد و متناسب برای افرادی است که کم شنوایی در فرکانس‏های بالای آنها زیاد می‏باشد.


سمعک‏های پشت گوشی استاندارد و پاور (قوی)
اندازه‏ی این سمعک‏ها متوسط بوده و مناسب برای کم شنوایی‏های متوسط و شدید، دارای تکنولوژی‏های مختلف (هوشمند، آنالوگ، دیجیتال) و قابل تجویز با لوله‏ها و قالب‏های استاندارد، مناسب برای هر سن و سالی می‏باشد. این سمعک‏ها دارای ولوم کنترل و دکمه تغییر برنامه ودارای پوسته‏های مقاوم در برابر آب، رطوبت و گرد و خاک می‏باشد.


سمعک‏های پشت گوشی SP یا خیلی قوی super power
مناسب برای کم شنوایی شدید و عمیق که در کودکان و بزرگسالان با این مقدار کم شنوایی قابل تجویز می‏باشد. اندازه این سمعک‏ها بزرگ بوده و دارای ولوم کنترل و دکمه تغییر برنامه و دارای تکنولوژی‏های مختلف (آنالوگ دیجیتال، هوشمند) می‏باشد به دلیل قدرت بالای این سمعک‏ها باطری مورد استفاده در آنها 675 است.
 


برندهای سمعک موجود در کلینیک مهرگان سمعک کرج
سمعک‏های زیمنس
شرکت زیمنس جزء شش شرکت برتر دنیا و دارای تنوع محصولات با بیش از 100 سال قدمت دارد. و گردانندگان آن آمریکایی می‏باشند. مدل‏های متنوع شامل سمعک‏های پشت گوشی، داخل گوشی، Ric و دارای تکنولوژی‏های مختلف هوشمند، هوشمند وایرلس مناسب برای کم شنوایی‏های ملایم تا عمیق با پلتفرم‏های پردازش (x، Nx و Px) سریع و پیشرفته دارای قیمت‏های متنوع و مناسب با هر بودجه‏ای می‏باشد. اخیراً این شرکت سمعک‏های رکستون Am و ادیوسرویس را به زیر مجموعه‏های خود اضافه کرده است.


انواع سمعک‏های زیمنس (سیگنیا)

 سمعک Pur charge and go، Pur  
از نوع هوشمند، پشت گوشی Ric با پلتفرم‏های پردازش متنوع (x، Nx و Px) و سطوح تکنولوژی‏های مختلف (7، 5 و 3)، بسیار کوچک و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید در طوح قیمتی مختلف به بازار عرضه شده است. این سمعک‏ها وایرلس بوده و قابلیت اتصال به وسایل مختلف صوتی و تصوری را دارند. نوع شارژی این سمعک‏ها Pur charge and go می‏باشد.


سمعک (Px، Nx و x) Motion
این سمعک‏ها در پلتفرم‏های پردازش مختلف به بازار عرضه شده، هوشمند، داینامیک، به صورت پشت گوشی، قوی و خیلی قوی و استاندارد، مناسب برای کم شنوایی‏های ملایم تا عمیق و دارای پوسته مقاوم، ولوم کنترل، کلید تغییر برنامه و قابلیت وصل شدن به وسایل صوتی، تصویری و گوشی‏های همراه از دیگر ویژگی‏های این سمعک می‏باشد.


سمعک‏های داخل گوشی Insio
بسیار کوچک و در سبک‏های مختلف IIC (کاملاً نامرئی) و CTC و ITC با تکنولوژی‏های مختلف (هوشمند و هوشمند وایرلس) و پلتفرم‏های پردازش بسیار پیشرفته (Px و NX) در سطوح تکنولوژی (7، 5 و 33) مناسب برای کم شنوایی‏های ملایم تا شدید، صدای واضح و شفاف و قیمت‏های متنوع.
 

سمعک فوناک
یکی از بزرگترین و پرفروش‏ترین شرکت‏های سمعک در دنیا و جزء شش شرکت برتر تولید و فروش سمعک در جهان و پیشرو در زمینه خلاقیت و تکنولوژی‏های جدید سمعک‏ها می‏باشد. این شرکت بیش از 70 سال قدمت دارد و با بیش از 2000 پرسنل در بیشتر کشورهای دنیا دارای نمایندگی می‏باشد. از پلتفرم‏های پردازشی که در سمعک‏های فوناک به کار رفته‏اند می‏توان به پلتفرم Venture، Belong، Quest و آخرین ورژن آن می‏توان به marvel اشاره کرد. یکی از ویژگی‏های برجسته سمعک‏های جدید فوناک با پلتفرم مارول اتصال بدون رابط به موبایل‏های اندرویدی می‏باشد. همچنین شرکت فوناک کوچکترین و نامرئی‏ترین سمعک دنیا را به نام lyric به بازار عرضه کردند. از جمله تکنولوژی‏هایی که در این سمعک‏ها به کار رفته شده می‏توان به تکنولوژی Autosense، Stream، Binaural و Sound recover اشاره کرد.
 


انواع سمعک‏های فوناک

سمعک Audeo
این سمعک از نوع Ric پشت گوشی که در مدل‏های قابل شارژ و استاندارد موجود بوده و در پلتفرم‏های مختلف Venture، Quest، Belong و Marvel با سطوح تکنولوژی‏های مختلف (90، 70، 50 و 30) مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید مخصوصاً جوانان و بزرگسالان می‏باشد. این محصولات هوشمند وایرلس بوده و قابلیت اتصال مستقیم به گوشی‏های همراه اندروید و IOS (پلتفرم Marvel) را دارا هستند و با توجّه به سطوح مختلف تکنولوژی قیمت‏های آن نیز متفاوت می‏باشد.


سمعک Bolereo
از نوع پشت گوشی بوده و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید، هوشمند وایرلس و در پلتفرم‏های مختلف و در سطوح مختلف تکنولوژی موجود می‏باشد و برای هر سن و سلیقه‏ای مناسب می‏باشد. از ویژگی‏های این سمعک‏ها می‏توان به مقاومت آنها در برابر نفوذ خاک و گرد و غبار و رطوبت (IP67) اشاره کرد. این مدل سمعک دارای ولوم کنترل، دکمه تغییر برنامه می‏باشد.


سمعک Naida
این سمعک از نوع پشت گوشی و در انواع P و sP (قوی و خیلی قوی) از معروف ترین سمعک‏های پشت گوشی بوده و مناسب برای کودکان و بزرگسالان با کم شنوایی شدید و عمیق و بسیار مقاوم، دارای پوسته مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و خاک، دارای ولوم کنترل و ساخته شده در پلتفرم‏ها و سطوح تکنولوژی  مختلف با قیمت‏های مختلف.

سمعک vitus+ – vitus
جزء جدیدترین سمعک‏های پایه و اولیه فوناک بوده و در انواع داخل گوشی، پشت گوشی و Ric موجود بوده و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید و دارای رنگ‏بندی مختلف و پلتفرم پردازشی اولیه Belong و دارای مدارات ضد فیدبک قوی، صدای واضح و دارای 4 برنامه شنیداری. دارای مدارات ضد نویز و درک راحت گفتار در محیط‏های پر سر و صدا و راحتی استفاده از تلفن و قیمت اقتصادی و مناسب از ویژگی‏های این سمعک می‏باشد.


سمعک Vitro
از نوع داخل گوشی و در سبک‏های مختلف نامرئی، کاملاً پنهان، و داخل مجرای گوش مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید، هوشمند وایرلس و در پلتفرم‏های مختلف موجود می‏باشد و دارای صدای واضح و شفاف و قیمت‏های متنوع می‏باشد.


شرکت اتیکن
در سال 1904 توسط هانس دمانت که همسرش هم کم شنوا بود در کپنهاک دانمارک تأسیس شد. این مجموعه دومین تولید کننده سمعک در جهان بوده و بیش از 3000 پرسنل مشغول به کار هستند. ابتدا این شرکت سمعک‏ها را از انگلستان وارد می‏کرد و در سال 1940 تولید خود را آغاز کرد. توجّه بیشتر محققین در اتیکن به پیشرفت تکنولوژی و برآورده کردن نیازهای جدید افراد کم شنوا می‏باشد. این شرکت تا به حال محصولات متنوعی را برای افراد کم شنوا تولید و به بازار عرضه کرده است. ساخت اولین سمعک با اتصال مستقیم به اینترنت و ساخت پردازش‏گرهای خیلی قوی از دستاوردهای این شرکت می‏باشد.


انوع سمعک‏های اتیکن

سمعک get، Hit، Hit pro، Ino pro و Ino
جزء سمعک‏های پایه هوشمند اتیکن بوده و در سبک‏های مختلف پشت گوشی و داخل گوشی مناسب برای کم شنوایی‏های ملایم تا شدید، اندازه بسیار کوچک و زیبا در مدل‏های پشت گوشی و دارای مدارات افزایش و تقویت گفتار، مقاوم در برابر ضد ضربه و رطوبت و گرد و خاک، وضعیت اقتصادی و مناسب.
سمعک Pro، Ria2 و Ria
جزء سمعک‏های خوب و هوشمند وایرلس اتیکن بود. و دارای مدارات ضد فیدبک قوی، صدای واضح و خوب، دارای تکنولوژی‏های افزایش درک گفتار، مدارات ضد نویز قوی، در سبک‏های مختلف داخل گوشی و پشت گوشی، و دارای تکنولوژیBrain hearing و قیمت مناسب.
سمعک Siya و OPn
جزء پیشرفته‏ترین سمعک‏های اتیکن بوده و دارای پلتفرم‏های پردازشی خیلی قوی و Velox با سرعت پردازش بسیار بالا، 48 کاناله و 64 کاناله، در سبک‏های مختلف داخل گوشی، پشت گوشی، Ric، دارای تکنولوژی‏ open sound در نوع opn و تکنولوژی پیشرفته Brein hearing. مناسب برای کم شنوایی ملایم، شدید، قابلیت وصل شدن به تلفن‏های همراه از طریق رابط به اندروید و وسایل جانبی.


سمعک‏های سوپرپاور اتیکن (Dynamo)
از  نوع پشت گوشی، هوشمند وایرلس، دارای پلتفرم‏های پردازشی قوی و سریع، مناسب برای کودکان با کم شنوایی شدید و عمیق در رنگ‏بندی‏های مختلف و دارای پوسته مقاوم در برابر نفوذ گرد و خاک و رطوبت، در سطوح مختلف (10، 6، 4) SP و دارای قیمت متنوع.


شرکت ویدکس
ششمین شرکت بزرگ تولید کننده سمعک در جهان، در سال 1956 در کشور دانمارک شروع به کار کرد. این شرکت در بیش از 100 کشور در سرتاسر جهان نمایندگی دارد و بیش از 3800 نفر مشغول به کار و تحقیق می‏باشند. این شرکت با ارائه محصولات متنوع و مناسب با پیشرفت‏های تکنولوژی باعث آسایش و راحتی هر چه بیشتر کاربران شده است. اولین سمعک صد در صد دیجیتال را در سال 1995 وارد بازار کرد و در سال 2018 اولین سمعک هوشمند با هوش مصنوعی (machine learning) یا یادگیری ماشینی را برای مددجویان تولید کرده است. در سال 2012 این شرکت برنده جایزه پیشرفت و نوآوری در اروپا شده است.

انواع سمعک‏های ویدکس
سمعک Vital  و menu
جزء سمعک‏های اولیه و پایه ویدکس بوده که به صورت داخل گوشی، و پشت گوشی و با تکنولوژی فول دیجیتال و هوشمند موجود بوده و دارای مدارات ضد نویز و ضد فیدبک قوی و صدای خوب و واضح و در نوع داخل گوشی بسیار کوچک و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید.


سمعک evoke
جزء جدیدترین و پیشرفته‏ ترین سمعک‏های ویدکس بوده که مستقیماً به گوشی‏های آیفون و غیرمستقیم با رابط به تلفن‏های اندروید وصل شده و دارای باطری‏های قابل شارژ نقره‏روی، هوشمند وایرلس و در سطوح مختلف تکنولوژی و دارای تنظیمات دقیق، دارای هوش مصنوعی و تکنولوژی یادگیری ماشینی، و تکنولوژی Sound sense (برای الگوبرداری از محیط‏های مختلف شنیداری) و تکنولوژی fluid sound (تغییرات جریان صدا با توجّه به تغییرات محیط) و سازگاری سریع با تغییرات محیط از جمله ویژگی‏های منحصر به فرد این سمعک‏ها می‏باشد.


سمعک beyond
این مدل از سمعک‏های پیشرفته ویدکس بوده که دارای بلوتوث، سازگاری با گوشی‏های آیفون، دارای باطری‏های روی نقره، قابل شارژ و دارای میکروفون‏های جهت‏دار پیشرفته و هوش مصنوعی و کاهش هوشمند صدای نویز ؟ و دارای اتصالات ؟ به گوشی‏ها و وسایل جانبی، و کم مصرف بودن باطری آن، از جمله ویژگی‏های این سمعک می‏باشد.


سمعک unique
این سمعک از نوع هوشمند وایرلس و در سطوح تکنولوژی مختلف و قابلیت وصل شده به تلفن‏های همراه IOS و غیر مستقیم به اندروید، دارای صدای منحصر به فرد، افزایش صداهای پایین و تعدیل صداهای بلند، دارای سیستم‏های کاهش نویز؟ و تکنولوژی اتوماتیک پیشرفته خیلی قوی، و دارای سیستم‏های کاهش نویز خیلی قوی، کاهش با حذف صداهای ناخواسته و ناگهانی و تکنولوژی تقویت گفتار در حضور نویز.


سمعک Dream
از نوع هوشمند وایرلس، قابلیت وصل شدن به وسایل جانبی و گوشی‏های همراه از طریق رابط، دارای تکنولوژی گیرندگی طیف وسیعی از صدا، دارای تکنولوژی تقویت گفتار، در محیط‏های پر سر و صدا، عمر باطری طولانی‏تر، استفاده راحت و آسان و قابلیت سازگاری با محیط‏های مختلف.


سمعک یونیترون
شرکت یونیترون در سال 1964 در کشور کانادا تأسیس شد و بیش از 500 سال است که محصولات متنوع و پیشرفته خود را در اختیار کابران قرار می‏دهد. در دهه 80 این شرکت قوی‏ترین سمعک‏های آنالوگ پشت گوشی را روانه بازار کرد و بعد از آن در دوره سمعک‏های دیجیتال و قابل برنامه‏ریزی بهترین سمعک‏های دیجیتال هوشمند را با قیمت مناسب تولید و روانه بازار کرد. این شرکت پلتفرم‏های پردازشی مختلفی از جمله (North، Era و Discover و tempus) و سمعک‏های پیشرفته قوی را تولید و در دسترس افراد کم شنوا قرار داد. از ویژگی‏های سمعک‏های این شرکت می‏توان به طراحی بی نظیر، دارای سیستم‏های تنظیمی و بروز رسانی Flex و طراحی بی نظیر، دارای سیستم تطبیقی و بروز رسانی Flex و تکنولوژی Sound NaV نام برد.
 


انواع سمعک‏های یونیترون

سمعک‏های گروه Moxi
این سمعک‏ها از نوع Ric پشت گوشی بوده، دارای طراحی بسیار زیبا و کوچک در سایزها و اندازه‏های مختلف  (maxi fit- maxi Now). در پلتفرم‏های مختلف پردازش مناسب برای کم شنوایی‏های ملایم تا شدید. در سطوح مختلف تکنولوژی Pro (800 و 700 و 600 و 500)، دارای کیفیت صدای بی نظیر و مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و خاک و قیمت متنوع و مناسب.


سمعک‏های گروه max
از نوع پشت گوشی بوده، در مدل‏های قوی و خیلی قوی، هوشمند وایرلس در سطوح مختلف تکنولوژی، (E-b-20) مناسب برای کم شنوایی شدید و عمیق. در پلتفرم‏های مختلف با پوسته بسیار مقاوم و قیمت‏های مناسب.


سمعک‏های گروه Insera
از نوع داخل گوشی در سبک‏های داخل گوشی و نامرئی، مناسب برای کم شنوایی‏های ملایم تا شدید. بسیار کوچک دارای مصرف باطری پایین، و پلتفرم پردازشی مختلف. هوشمند وایرلس. دارای صدای واضح و شفاف.


سمعک stride
هوشمند وایرلس در سبک‏های مختلف پشت گوشی و داخل گوش، و با پلتفرم‏های مختلف (North، tempus) دارای پوسته مقاوم، دارای مدارات تقویت گفتار در حضور نویز، مدارات مدیریت وزوز گوش، ضد نویز؟، در سطوح مختلف تکنولوژی (Pro، 800، 700، 600، 500)، دارای قیمت‏ها مختلف و مناسب.

برندهای دیگر
از دیگر برندهایی که در کلینیک کرج موجود می‏باشد می‏توان به سمعک‏های رکستون (moseiy، ،Toy، torga 5A، torga5، sterling) و سونیک (cheer، enchant، pep) نام برد که با قیمت‏های مناسب در اختیار مددجویان قرار می‏گیرد.  

ساخت انواع قالب
قالب‏های سمعک نرم، سخت، سیلیکونی
قالب‏های ضد صدا، نرم، سخت، سیلیکونی
قالب‏های ضد آب که به صورت سیلیکونی و نرم ساخته می‏شود.
قالب‏های ضد صدا فیلتردار که به صورت سفارشی ساخته می‏شود.

تجویز سمعک برای کودکان و نوزادان
کلینیک مهرگان سمعک کرج آماده است که برای کودکان و نوزادان کم شنوا با توجّه به متدهای روز و با استفاده از دستگاه‏های جدید و پیشرفته، بهترین سمعک‏ها را تجویز کند. انتخاب برندهای تجویزی برای کودکان بستگی به مقدار کم شنوایی و نوع کم شنوایی کودکان دارد. این برندها شامل فوناک، اتیکن، یونیترون، زیمنس و رکستون جزء برترین سمعک‏های دنیا می‏باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من